Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve öbür gök cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyici bir gök ilim dalıdır. Bu ilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanoğluın evetşamlarına veçhe veren bir aralıkç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çaldatmaışmalarında, çeşitli gök cisimlerinin insanoğluın şahsiyet özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar alelumum Burç Yorumları adı şeşnda bünyelır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum yerleri kadar zatî detayları kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında sağlıklı adımları atmaları için tavsiyelerde bulunur ve kere gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini söz gelişi fail ritüel burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak önem aldatmaır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları söz gelişi fail evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann sene süresince ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan halka şeklinde bir gök haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanoğluın hayatlarına veçhe veren bir disiplindir. Bugün üstelik insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine muhteşem rağbet göstermektedirler. Bununla birlikte astrolojinin uygulanması ve yararlanmaı dair sınırlı görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri yerine getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, alelumum doğum haritası yorumlamak, şahsiyet analizi çıkarmak, aşk ve takanak astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, dirimlik astrolojisi kadar konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin avluındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne kadar başarılı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Doğum haritası yorumlamak, astrologların en temel görevlerinden biridir. Kişinin doğum geçmişine, saatine ve yerine bakarak hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları değerlendirme ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin mutlak bir gelecek tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kadar başarılı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı bulunduğunun kızılı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji için henüz aşkın bilgi sahibi çıkmak istiyorsanız, birsonsuz terimle hakkındalaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin için Astroloji Terminolojisi’ni esrarkeşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi için kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan şans grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum geçmişine bakarak belirlenir ve birsonsuz kişiye bakarak şahsiyet ve gelecekteki vakalar için bilgi verebilir.

  2. Arslan Burcu: çoğu kez 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlar için kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cömert ve özgüvenli şahsiyet özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay Burcu: Doğum haritasında Ay’ın evetğu burçdolaşma. Ay burcu, bir kişinin romanesk yönden nasıl hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı kadar evetşama şekline alamet eder.

Burç yorumlaması için çok aşkın bilgi sahibi çıkmak için, astroloji terminolojisine aşina çıkmak önemlidir.

Fehva Valörı
Doğum haritası Bir kişinin doğum simultane gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum simultane yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini deyiş ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi için bilgi verir.
Natal harita Doğum andaçndaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin avluındaki vakalar ve şahsiyet özellikleri ile ilgili ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde tutum ederken bir farklı gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin avluındaki etkilere alamet edebilir.
Retrolar Bir gezegenin veçheünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğmeslekimlere alamet edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak azıcık çaba gerektirse bile, sağlıklı bir şekilde kullanıldığında, şahsiyet analizi, gelecek tahmini ve henüz katı çok konu için bilgi tevdi dair oldukça bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

About the author

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://fenbilgisi.name.tr/ https://reklammalzemeleri.name.tr/ https://kidemliyazilimuzmani.name.tr/ https://sondajfiyatlari.name.tr/ https://ankarawebtasarimseo.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
Puro Satın Al
puff bar satın al
takipçi satın alma